Bosch w Termach Chochołów

Położona niedaleko Zakopanego, tuż pod słowacką granicą, wioska Chochołów jest wymarzonym miejscem na odpoczynek dla amatorów ciszy i spokoju. Zachwyci ich tu piękna, tradycyjna zabudowa, prawie w całości składająca się z drewnianych góralskich chałup i oczywiście góry, a dokładnie roztaczająca się przed nimi panorama Tatr Zachodnich. Od przyszłego roku na gości czekać będzie jeszcze jedna atrakcja – Termy Chochołów.

Termy Chochołów będą całorocznym obiektem rekreacyjno-wypoczynkowym z pięcioma basenami zewnętrznymi i basenami wewnątrz kompleksu, zasilanymi ciepłą wodą geotermalną. Całość będzie utrzymana w stylu budownictwa regionalnego.

W tej chwili Termy Chochołów są jeszcze ogromnym, zajmującym ponad 18 000 mkw. placem budowy, na którym znaczącą rolę odgrywają elektronarzędzia firmy Bosch z linii niebieskiej, czyli dla profesjonalistów. Dzięki szerokiej ofercie narzędzi Bosch prace na placu budowy szybko posuwają się naprzód. Pozostaje tylko czekać na koniec ich prac i wielkie otwarcie Term Chochołów.

PT41c-09.14  bosch

fot. Bosch

 

Translate »