Ceramika Paradyż wyróżniona

W historycznym warszawskim Pałacu Chodkiewiczów, w dniu 16 stycznia 2015 r. współwłaściciel i założyciel Ceramiki Paradyż Stanisław Tępiński w uznaniu wybitnych zasług dla rzemiosła małej i średniej przedsiębiorczości, z rąk Prezesa Rzemiosła RP Jerzego Bartnika i prof. Jana Klimka, szefa Instytutu Przedsiębiorczości Wyższej Szkoły Handlowej w Warszawie, otrzymał najwyższe wyróżnienie w rzemiośle, Odznakę Honorową „Szablę Jana Kilińskiego”.

Stanisław Tępiński dziękując za tak zaszczytne wyróżnienie, powiedział, że traktuje je jako uhonorowanie jubileuszu 25-lecia istnienia Ceramiki Paradyż. Przypomniał też pobyt w ubiegłym roku w Ceramice Paradyż prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, który docenił istotny wkład firmy w budowanie sukcesu gospodarczego naszego kraju.

Stanisław Tępiński został  zaproszony również do osobistego udziału w Kolegium Nauk i Instytutu o Przedsiębiorstwie w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie. Uroczystość odbyła się w obecności władz państwowych oraz przedstawicieli rzemiosła, handlu, biznesu i kultury.

fot. materiały prasowe

Translate »