Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Warszawa (okolice)

nowoczesna architektura nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Warszawa (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w okolicach Warszawy (mazowieckie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca atrakcyjną ceną za metr kwadratowy (6 367 zł/m2). Dużą zaletą nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 208 700 m2, a także ciekawa cena 15 000 000 zł. Powierzchnia oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej to 2 356 m2. Rynek wtórny.

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż to olbrzymi i atrakcyjny kompleks leśny (oznaczone w studium funkcje: ZL (lasy) oraz WW (tereny wielofunkcyjnej zabudowy wiejskiej)). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż wraz z posadowionymi na jej terenie budynkami:
– administracyjnym (432,9 m2);
– gospodarczym (255 m2);
– biurowym (873,7 m2);
– energetycznym (222,1 m2);
– zagłębionym (505 m2);
– magazynem paliw syntetycznych (15,5 m2);
– 2 portierniami (3,3 m2 + 34,4 m2);
– leśniczówką (17,1 m2);
– 2 wiatami (70 m2).
Znajdująca się na terenie oferowanej na sprzedaż nieruchomości inwestycyjnej wieża o wys. 35 m nie jest do sprzedaży. Na grunt pod wieżą zostanie przy sprzedaży ustanowione prawo użytkowania.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją z dogodnym dojazdem do Warszawy (ok. 40 min). Warto dodać, że Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim w dn. 11.09.2019 r. wpisał w dziale III KW. nr SI1M/00106444/2 ograniczone prawo rzeczowe w postaci służebności drogi koniecznej o pow. 0.1908 ha na gruncie działek nr 404 i 407 na rzecz każdoczesnego użytkownika wieczystego nieruchomości położonej we wsi Borucza powiat wołomiński oznaczonej jako działka nr 332 i nieruchomości położonej we wsi Ołdakowizna pow. miński oznaczonej jako działka 397. Najbardziej właściwe jest użytkowanie nieruchomości, w sposób określony w SUiKZP – tj. jako terenu lasów, przy uwzględnieniu możliwości inwestycyjnych związanych z gospodarowaniem terenami leśnymi. Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:
– 444,9 m2 w budynkach na zasadzie użytkowania;
– 23,2 m2 na elewacji na zasadzie użytkowania;
– 3 168,67 m2 w gruncie na zasadzie służebności przesyłu;
– 157,5 m2 na i nad gruntem na zasadzie użytkowania.
Dodatkowo na terenie nieruchomości komercyjnej do sprzedaży należy zagwarantować 1 miejsce parkingowe oraz dostęp do pomieszczeń sanitarnych dla służb technicznych obsługujących urządzenia. Po sprzedaży zostaną wykonane prace zabezpieczające infrastrukturę techniczną. Nabywca wykona we własnym zakresie nowe przyłącze energetyczne na podstawie uzyskanych warunków zasilania z OSD i podłączy do swego zasilania obwody części przeznaczonej do sprzedaży. Obecne dwa przyłącza pozostają na cele zasilania urządzeń technicznych. Więcej informacji udzielę drogą mejlową. Więcej ofert na stronie www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4118)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Translate »