Cztery nowe firmy w Galerii Malta

Znana i lubiana firma odzieżowa dla kobiet, Monnari otworzyła w sierpniu w Galerii Malta swój sklep o powierzchni 207 mkw. W połowie września klienci będą mogli zrobić zakupy w butiku Pretty Girl, popularnej damskiej marki modowej (78 mkw.). Pod koniec września swój pierwszy sklep w Poznaniu uruchomi English Home (219 mkw.). Z kolei w listopadzie powierzchnię w Galerii zajmie bardzo popularna polska marka kosmetyczna Ziaja (ok. 35 mkw.).

dagmara filipiak jll kadr

Dagmara Filipiak z JLL komentuje: „Obiekt konsekwentnie rozszerza swoją ofertę przyciągając znane marki z różnych branż – zarówno modowej, jak i zakresu aranżacji wnętrz czy z segmentu zdrowie i uroda. Dla niektórych firm, takich jak np. English Home, Galeria Malta jest pierwszym wyborem przy planowaniu swojego debiutu w Poznaniu”.

Galeria Malta to jedno z najpopularniejszych centrów handlowych w Aglomeracji Poznańskiej. Na ponad 54 000 mkw. powierzchni najmu działa prawie 170 punktów handlowych, usługowych, kawiarni i restauracji. Dla wygody rodzin z dziećmi na terenie obiektu działa plac zabaw dla najmłodszych. Do największych wyróżników obiektu należy jego lokalizacja – tuż obok Jeziora Maltańskiego, doskonale widocznego ze strefy gastronomicznej. Lekka, nowoczesna architektura centrum współgra z malowniczym, zielonym otoczeniem. Do galerii prowadzi pierwsza w Poznaniu wisząca kładka o długości 160 metrów łącząca obiekt z terenem rekreacyjnym nad Jeziorem Maltańskim. W tym roku Galeria Malta obchodzi swoje 5 urodziny.

fot. materiały prasowe