Deweloperzy we Wrocławiu wybrali nowy zarząd PZFD

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu wybrano nowy Zarząd, a także zaplanowano działania na 2014 rok. W wyniku głosowania na Prezesa Oddziału ponownie wybrana została Dorota Jarodzka-Śródka, która na co dzień pełni funkcję prezesa w firmie Archicom. Wiceprezesami Oddziału po raz kolejny zostali: Mirosław Półtorak – prezes spółki DOM.developer Wrocław i Krzysztof Ziajka – prezes spółki INKOM.

– W związku z tym, że z roku na rok jako Oddział PZFD we Wrocławiu podnosimy sobie poprzeczkę, czeka nas jeszcze więcej pracy niż dotychczas. Na pewno będziemy rozwijać Wrocławską Kartę Mieszkaniową – program rabatowy dedykowany naszym klientom. Już teraz możemy zdradzić, że właśnie we Wrocławiu odbędzie się piąta edycja ogólnopolskiej konferencji „Dni Dewelopera”, która zaplanowana została na październik br. Jako Oddział, w 2014 roku będziemy kontynuować działania pod hasłem „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu”, w ramach których m.in. wesprzemy duży projekt mający na celu edukację przestrzenno-architektoniczną i rozwój najmłodszych wrocławian – powiedział Mirosław Półtorak.

W listopadzie 2009 roku 11 firm należących do Polskiego Związku Firm Deweloperskich, realizujących swoją działalność na terenie Wrocławia, rozpoczęło wspólne działania, mające na celu propagowanie najwyższych standardów w budownictwie i obsłudze Klientów na lokalnym, wrocławskim rynku. Członkowie inicjatywy działają zgodnie z hasłem „Budujemy Wrocław i standardy branży deweloperskiej”, angażując się w rozwój miasta, zarówno pod kątem urbanistycznym, ale także kulturalnym, edukacyjnym oraz promocyjnym, we współpracy z Urzędem Miasta Wrocławia i podległymi mu jednostkami. Budują bezpieczne mieszkania, przestrzegając Kodeksu Dobrych Praktyk oraz Katalogu Zasad Umowy Deweloperskiej. Do Oddziału PZFD we Wrocławiu należą następujące firmy: Archicom, Blockpol, DOM.developer Wrocław, Dom Development, Grupa PROFIT Development, INKOM, mLocum, Osiedle Malownicze, PBO Dach Bud, PB DOMBUD, TEMAR Deweloper, Salwirak, Vantage Development.

Translate »