Dom Mody Klif wspiera polskich artystów

Od 4 maja klienci Domu Mody Klif, zarządzanego przez firmę Cushman & Wakefield, mogą zapoznać się z pracami artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki w ramach wystawy „ART & MORE”. Wznowienie działania Galerii Sztuki w Domu Mody Klif po okresie lockdown, to kontynuacja programu Klif Kultura, którego celem jest promocja polskich artystów oraz ich dorobku artystycznego.

Dom Mody Klif kontynuuje działania w ramach unikalnego programu Klif Kultura, którego celem jest wspieranie twórców reprezentujących różne pokolenia oraz wartości. Program skupia się wokół wydarzeń artystycznych, wystaw tematycznych oraz programów kulturalnych z udziałem wybitnych artystów m.in. polskiej sceny muzycznej. Aktywna współpraca obiektu z warszawskimi instytucjami kultury, umożliwia gratyfikację stałych klientów poprzez dostęp do limitowanej oferty zaproszeń VIP na wydarzenia premierowe. Działanie to wpisane jest w cele strategiczne działań marketingowych, opartych na koncepcji unikalnej karcie członkowskiej programu Klif Kultura.

Wystawa ART & MORE, zorganizowana w Galerii Zbylut mieszczącej się na poziomie 1 Domu Mody Klif, eksponuje dzieła artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki współczesnej o uznanym i cenionym dorobku. Do udziału w programie zaproszono takich artystów jak: Beata Czapska – rzeźba, Joanna Wisławska – malarstwo, Jan Różnowicz – gobeliny, Ryszard Pasikowski – malarstwo, Józef Wilkoń – gwasz, Krzysztof Wojtarowicz – malarstwo, Leszek Żegalski – malarstwo. Kuratorem wystawy jest Mecenas sztuki, Bogusław Żurek.

Artyści prezentujący swoje prace należą do różnych pokoleń i reprezentują różne nurty współczesnej sztuki. Pośród wielu dzieł można zobaczyć zarówno rzeźby w syntetycznej formie, jak i obrazy reprezentujące nurt symboliczny w malarstwie. Na miłośników mody czekać będą bogate w strukturze i formie ekspozycji gobeliny nawiązujące do tkactwa. Wszystkie prace poszczególnych artystów można oglądać do 30 czerwca w godzinach 10:00 – 20:00.

fot. materiały prasowe