Firma OKAM nowym członkiem PZFD

Firma OKAM wstąpiła do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Organizacja skupia obecnie ponad 100 firm deweloperskich w Polsce, a jej misją jest działanie na rzecz rozwoju rynku nieruchomości oraz budowanie pozytywnych, opartych na zaufaniu relacjach z Klientem.

– Przynależność do PZFD to dla nas wielki zaszczyt, ale i mobilizacja do dalszego rozwoju. Związek docenił wysoki standard realizowanych przez nas projektów oraz nieskazitelną opinię naszych klientów. Członkostwo daje nowym klientom pewność przestrzegania przez OKAM kodeksu dobrych praktyk i wzmacnia nasz wizerunek jako wiarygodnego partnera biznesowego. To wspaniałe uhonorowanie ubiegłego roku – powiedział Arie Koren, prezes OKAM Capital. – W 2015 roku planujemy skupić się na rozpoczęciu nowych projektów. Przewidujemy, że dalsza sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie inwestycji InCity będzie utrzymywać się na stałym poziomie. Ceny mieszkań w nowym roku powinny pozostać stabilne, a niskie stopy procentowe kredytów hipotecznych będą zachęcać klientów do inwestycji w nieruchomości.

OKAM realizuje obecnie dwie inwestycje: InCity w Warszawie oraz Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Mimo, że jest to firma z izraelskim kapitałem, każda zarobiona złotówka jest reinwestowana w Polsce, a sukcesy projektów w Warszawie i Katowicach dały stymulację do dalszych działań.

il. inwestycja OKAM w Warszawie / materiały prasowe