Gdzie zamieszkać ekskluzywnie

Wysoka jakość wykonania, ciekawa architektura i komfortowe rozwiązania. O projekty stworzone dla wymagających klientów zapytał deweloperów portal Dompress.pl.  

Mirosław Bednarek, Matexi Polska

Naszym wyjątkowym projektem z pewnością jest Kolska od Nowa. To warszawska inwestycja w segmencie średnim w półhektarowym prywatnym parkiem i doskonałą architekturą. Oferuje ciekawe rozwiązania, jak choćby sieć WI FI na terenie parku. To prawdopodobnie najlepsza oferta na bliskiej Woli w cenach z segmentu średniego. Dzięki aranżacji, udogodnieniom i lokalizacji to propozycja dla wymagających indywidualistów w każdym wieku.

Adrian Potoczek, Wawel Service

Aktualnie w ofercie Wawel Service dostępne są dwie inwestycje skierowane do bardziej wymagających klientów – krakowskie Apartamenty Sowiniec oraz Osada Czorsztyn zlokalizowana 100 km od Krakowa. W cenie zakupu mieści się indywidualny projekt wykończenia i aranżacji wnętrza.

Apartamenty Sowiniec to kameralne osiedle składające się z czterech budynków położone w prestiżowej części Krakowa – Woli Justowskiej, która usytuowana jest w odległości kilku kilometrów od krakowskiego rynku. Miejsce otoczone jest Lasem Wolskim z jego najwyższym wzgórzem Sowiniec. Znakiem rozpoznawczym inwestycji są wyjątkowe japońskie ogrody, zaaranżowane w klimacie ekskluzywnego minimalizmu.

Osada Czorsztyn to kompleks energooszczędnych, luksusowych willi jednorodzinnych, usytuowanych nad brzegiem malowniczego Jeziora Czorsztyńskiego we wsi Mizerna. Rozpościera się stamtąd niesamowity widok na Tatry, Gorce i Pieniny. Cały teren inwestycji jest ogrodzony. Domy wybudowano w technologii łączącej naturalne materiały, jak: kamień, drewniane bale i futurystyczne szkło.

Tomasz Sznajder, Polnord

Wymagającym klientom w Warszawie dedykujemy mieszkania w Wilanowie oraz na Woli. W samym sercu Miasteczka Wilanów realizujemy przemyślany zespół eleganckich, dopracowanych budynków osiedla Śródmieście Wilanów. Charakteryzuje je kameralna i bardzo nowoczesna zabudowa utrzymana w duchu eleganckiego minimalizmu. Ostatni z pięciu budynków w tej inwestycji zostanie oddany do użytku w 2017 roku.

Na Woli wraz z grupą Waryński realizujemy kompleks mieszkalny Stacja Kazimierz. Wyróżnikami projektu są zróżnicowana wysokość budynków, wysokiej jakości elewacje, eleganckie detale wykończenia oraz odważna kolorystyka.

W Gdyni, w willowej okolicy w otoczeniu lasów powstaje natomiast Brama Sopocka – kameralne osiedle dwupiętrowych apartamentowców. W pierwszym etapie inwestycji powstały 54 eleganckie apartamenty o metrażu od 50 do 95 m kw.

Małgorzata Ostrowska, J.W. Construction Holding S.A.

Jedne z bardziej luksusowych projektów w naszej ofercie to wykończone pod klucz domy w Villa Campina, a także apartamenty i mieszkania w warszawskiej inwestycji Bliska Wola i nadmorskiej Rezydencji Redłowo. Na terenie inwestycji projektujemy miejsca handlowo-usługowe i tereny rekreacyjne, jak parki, place zabaw, a nawet bulwary z miejscem na ogródki kawiarniane.

Mirosław Kujawski, LC Corp

Zgodnie ze strategią, LC Corp koncentruje się na budowie i sprzedaży mieszkań dedykowanych dla segmentu popularnego oraz klientów inwestycyjnych. Nie realizujemy i nie planujemy projektów z segmentu premium.

Żaneta Bratkowska, Vastbouw Polska

Klientom, którzy poszukują niepowtarzalnej nieruchomości, zlokalizowanej w spokojnej okolicy, proponujemy dwa projekty niewielkich domów jednorodzinnych, których budowę realizujemy na osiedlu Osówka w Szczecinie. W modernistycznych domach wolnostojących (typ: ULTRA i LONG) o niewielkiej powierzchni użytkowej od 87 do 107 m kw. zaplanowane zostały 4 pokoje. Ich atutem są przeszklenia oraz łagodny i ciepły charakter. Budowę osiedla realizujemy w szczecińskiej dzielnicy Osów, która cechuje się zróżnicowanym ukształtowaniem terenu oraz niską zabudową. Niewątpliwym walorem jest położenie osiedla na wysokości przekraczającej 110 m n.p.m., co nadaje obszarowi górski charakter. W pobliżu znajduje się Puszcza Wkrzańska i Szczecińska Gubałówka, a dojazd do centrum miasta zajmuje 15 minut.

Zuzanna Kordzi, ECO-Classic

Atrakcyjne mieszkanie można nabyć jeszcze w inwestycji Apartamenty TRIO w Warszawie. W sprzedaży mamy kilka ostatnich lokali, a dwa apartamenty o pow. 150 mkw., usytuowane na ostatnich kondygnacjach 17 piętrowej wieży, oferują przepiękny widok na panoramę miasta. Budynek zlokalizowany w Śródmieściu Warszawy, zaprojektowany został przez architektów z pracowni Jems.

Osiedle Hubertus położone na warszawskim Mokotowie w sąsiedztwie biurowego Służewca to inwestycja, która jest zieloną enklawą wśród nowoczesnych biurowców. Składa się z 7 budynków, wokół których powstały wewnętrzne pasaże i aleje spacerowe z bogatą zielenią, ławkami i fontannami. W podobnym duchu zostało zaprojektowane gdańskie Wolne Miasto.

Marcin Liberski, Atlas Estates

W każdym z naszych warszawskich osiedli, zarówno tych już wybudowanych, jak i tych planowanych, przewidzieliśmy pulę mieszkań o podwyższonym standardzie. Są położone na ostatnich piętrach budynków, gdzie mniejsza liczba sąsiadujących mieszkań zapewnia większą prywatność, a z okien roztacza się szeroka panorama. Mają podwyższony strop, a niektóre z nich są dwupoziomowe.

Tego typu lokale o metrażu 71 – 165 mkw. dostępne są w naszym budynku ConceptHouse Mokotów. Mieszkańcy mają do wyłącznej dyspozycji pomieszczenie wielofunkcyjne, w skład którego wchodzi sala do ćwiczeń, sauna oraz kącik zabaw dla dzieci.

Marcin Zaremba-Śmietański, Grupa Deweloperska GEO

Projektem, który od początku tworzony był z myślą o bardziej wymagających klientach jest Fabryka Czekolady w Krakowie. Kameralne osiedle, które powstaje na terenie dawnej fabryki Wawel ma pięciokondygnacyjną zabudowę, a odpowiednio zagospodarowany teren nadaje osiedlu niepowtarzalny charakter. W każdym z czterech budynków tworzony jest wewnętrzny parking z dwupoziomowymi platformami. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z komunikacyjnych łączy światłowodowych i bezprzewodowego internetu oraz znajdującej się na terenie inwestycji oczyszczalni wody, dzięki której będzie można pić wodę prosto z kranu.

Klienci poszukujący mieszkań w wyższym standardzie we Wrocławiu wybierają osiedle Malinowe Zacisze. To kameralny kompleks czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, w którym wykorzystane zostały najnowsze technologie wykonania oraz elementy wykończenia w wyższym standardzie.

Grzegorz Marchel, Lokum Deweloper

Każde z naszych osiedli spełnia potrzeby najbardziej wymagających klientów. Inwestycja Lokum da Vinci, realizowane z dużym rozmachem, powstaje w pobliżu centrum Wrocławia. Centralnym punktem osiedla jest pergola z fontanną, wzorowana na tej, która znajduje się przy Hali Stulecia. Osiedle cechuje się wyjątkową estetyką i architekturą, która wyróżniona została w konkursie „Piękny Wrocław”. Powstające na wrocławskim Tarnogaju Osiedle Lokum di Trevi zachwyca elegancją i pięknym zagospodarowaniem terenu. Znajduje się tu zielone patio z fontanną, placem zabaw i miejscem do wypoczynku oraz pasaż handlowo-usługowy. Gotowe osiedle Lokum Viva zlokalizowane jest w sercu Wrocławia. Znajduje się w kameralnym miejscu, w pobliżu Starego Miasta, co zapewnia mieszkańcom bezpośredni dostęp do bogatej infrastruktury kulturalno-oświatowej.

Marta Jagłowska, Marvipol

Najbardziej atrakcyjną, ze względu na standard inwestycją Marvipol jest Hill Park Apartments położony na warszawskich Bielanach. To nowa jakość osiedla z własną całodobowa recepcją, zautomatyzowanym systemem inteligentny dom i podziemnym ruchem kołowym. Duży nacisk położony został na reprezentacyjny charakter części wspólnych. Estetyczne wykończenie elewacji domu, zastosowanie panoramicznych wind, drewnianych tarasów oraz podłóg w holach wejściowych z gresu i wysokiej jakości wykładziny zastosowane zostały by zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Magdalena Rurarz, Victoria Dom

Wymagającym klientom dedykujemy dwie warszawskie inwestycje. W osiedlu Przy Parku mieszkania usytuowane na dwóch ostatnich piętrach w budynkach mają niestandardową wysokość (3 m) oraz obszerne balkony i tarasy. W inwestycji Viva Garden lokale są wysokie nawet do 4 m i oferują atrakcyjnie zaprojektowane poddasza o niepowtarzalnych kształtach pomieszczeń z dodatkowymi strychami. Dla osób poszukujących ekskluzywnych rozwiązań w Warszawie mamy domy i segmenty w projektach Viva Garden Dom, Park Dworski i Osiedle Olesin.

Jarosław Jankowski, Waryński S.A. Grupa Holdingowa

Z myślą o wymagających klientach w warszawskich inwestycjach Stacja Kazimierz i Miasto Wola przygotowaliśmy przestronne apartamenty o powierzchni przekraczającej 100 m kw., które mieszczą się najczęściej na najwyższych kondygnacjach w budynkach. Oba projekty oferują liczne udogodnienia i doskonale zaaranżowane części wspólne, w tym całodobową recepcję, monitoring, przestronne komórki lokatorskie i tereny rekreacyjne wokół budynków.

Autor: Kamil Niedźwiedzki

il. Hill Park / Marvipol

Translate »