Historia Warszawy w 3,5 minuty

2 marca od godziny 18:30 do 19:30, na budynku Pasaż Lipińskiego u zbiegu Al. Jerozolimskich i Emilii Plater odbędzie się pokaz mappingu 3D. W trakcie trójwymiarowego spektaklu łączącego światło, obraz i dźwięk widzowie przeniosą się w przeszłość i będą mieli okazję prześledzić dzieje Warszawy oraz historię samej kamienicy, której początki sięgają XIX wieku.

– Aleje Jerozolimskie z sześcioma rzędami topól, konne tramwaje, tętniący życiem Dworzec Wiedeński, XX – lecie międzywojenne czy czas biznesowego rozwoju ostatnich lat – to tylko niektóre elementy, jakie złożą się na marcowy pokaz mappingu,. Akcja ma na celu pokazanie Warszawiakom i turystom historii miasta w atrakcyjny i nietypowy sposób. Historyczne migawki, nastrojowa muzyka i komentarz lektora na pewno przybliżą widzom dzieje miasta – komentuje Małgorzata Więcko, dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, JLL.

Udział w pokazie jest bezpłatny. Organizatorem pokazu jest firma doradcza JLL we współpracy z właścicielem budynku –  funduszem  Union Investment. Patronem medialnym wydarzenia są wawalove.pl oraz wawforfree.pl.

Union Investment zarządza aktywami w wysokości około 31,8 miliardów euro w sektorze powierzchni biurowych, handlowych, hotelowych i logistycznych na całym świecie. W portfelu inwestycyjnym Union Investment znajduje się ponad 360 obiektów w 23 krajach. W skład polskiego portfela nieruchomości Union Investment wchodzą m.in. warszawskie biurowce Lipinski Passage, Horizon Plaza, Zebra Tower czy katowickie centrum handlowe Trzy Stawy.

fot. materiały prasowe

Translate »