Wizualizacja The Warsaw HUB w technologii HoloLens

Ghelamco Poland udostępniło pierwszą w Polsce i jedną z nielicznych na świecie wirtualnych prezentacji projektu nowej inwestycji w skali 1:1. Dzięki technologii HoloLens wizualizację najnowszej inwestycji dewelopera – The Warsaw HUB – zobaczyć można w rzeczywistych rozmiarach w miejscu, w którym właśnie rozpoczęto budowę. To pierwszy przypadek wykorzystania „mixed reality” do prezentacji faktycznego wyglądu inwestycji po jej zakończeniu.

The Warsaw HUB to najnowsza i najnowocześniejsza inwestycja Ghelamco, powstająca właśnie w nowym biznesowym centrum Warszawy – w rejonie ronda Daszyńskiego. Powstaje tam kompleks trzech wieżowców (dwa 130-metrowe i jeden 85-metrowy), osadzonych na wspólnej, liczącej 100 metrów długości podstawie.

Dzięki projektowi Senfino Labs, The Warsaw HUB zobaczyć można poprzez gogle generujące holograficzne obrazy i pozwalające na tworzenie tzw. „mixed reality”. Patrząc na plac budowy najnowszej inwestycji Ghelamco, zobaczyć można wirtualny obraz projektu w naturalnych rozmiarach, zgodny z projektem architektonicznym.

The Warsaw HUB zaoferuje przyszłym najemcom około 113 tys. mkw. wielofunkcyjnej przestrzeni, w tym biura wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne, a także centrum konferencyjne, 3- i 4-gwiazdkowy hotel oraz unikatową przestrzeń coworkingową. Swoją docelową siedzibę będzie miał tu również The Heart Warsaw – centrum współpracy korporacji i startupów, w ramach którego opracowywane są projekty związane z ideami smart cities i smart office, które później będą mogły znaleźć zastosowanie w The Warsaw HUB.

fot. materiały prasowe

Translate »