Inspirowane marzeniami

Jesienią warto zwrócić uwagę nie tylko na to, co kryje się w nas samych, ale również na najbliższe otoczenie. Wśród najnowszych kolekcji Grupy Paradyż każdy znajdzie coś dla siebie, bo – zgodnie z misją firmy – inspirują ją Twoje marzenia.

Pragniesz zachować wspomnienie nostalgicznych poranków spowitych delikatną mgłą nad łąką lub letnich wieczorów przy zachodzie słońca? Za sprawą subtelnej kolorystyki, kolekcja Luciola / Luci od Grupy Paradyż pomoże zatrzymać te chwile na dłużej. Harmonijne wnętrze pozwolą stworzyć płytki w odcieniu ecru, mocca i viola, które dostępne są w zgrabnym formacie 30 x 60 cm. Całość uzupełniają inserta ścienne: eleganckie mozaiki, dekoracje z motywem florystycznym lub korespondujące z barokową stylistyką.

Kolekcja Briosa / Purio z portfolio Grupy Paradyż pozwoli Ci każdego dnia czuć radość letniego popołudnia! Jej podstawę stanowi biała i amarantowa płytka ścienna w modnym formacie 20 x 60 cm. Dekoracje ścienne z nadrukowanymi cyfrowo wielobarwnymi paskami idealnie sprawdzą się w nowoczesnej, energetycznej łazience, zaś inserta z nadrukowanymi przyprawami – prawie pachnące goździkami, cynamonem i kolendrą – w ciepłej, klimatycznej kuchni. Romantykom spodoba się paleta subtelnych dekoracji kwiatowych.

fot. materiały prasowe

1400908briosa

 

Translate »