Interkomy dla motocyklistów i snowboardzistów

Firma KONTEL poinformowała, że użytkownicy urządzeń Cardo Scala Rider G9x i Cardo SHO-1mogą teraz korzystać z funkcji zdalnego sterowania Remote Control Cardo SmartSet. Nowa, darmowa aplikacja Cardo SmartSet daje teraz możliwość pełnej modyfikacji parametrów G9x i SHO-1 za pośrednictwem urządzeń mobilnych, po wcześniejszej aktualizacji oprogramowania słuchawki do najnowszej wersji z komputera.

Z urządzeń mobilnych możliwe jest teraz inicjowanie, przywracanie i anulowanie połączeń przez interkom, włączanie i wyłączanie połączeń głosowych VOX oraz włączanie lub wyłączanie opcji udostępniania muzyki Music Sharing, jak również zapisywanie lub usuwanie numerów szybkiego wybierania i wiele innych przydatnych funkcji.

Z nowej aplikacji Cardo SmartSet, przygotowanej dla najlepszych modeli Cardo – Scala Rider G9x i SHO-1 – mogą korzystać użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android. Producent zapowiedział, że aplikacja będzie wkrótce dostępna także dla urządzeń Apple iPhone, iPod i iPad. W niedalekiej przyszłości planowane jest także udostępnienie aplikacji użytkownikom innych, wybranych modeli Cardo Scala Rider.

RC -01

Interkomy Cardo Scala Rider są marzeniem motocyklistów, narciarzy i snowboardzistów. W sezonie zimowym, gdy spadnie śnieg po zamontowaniu do kasku będą niezawodne w komunikacji na szosie i na stoku.

Scala Rider G9x_Cardo Systems (Large)

fot. materiały prasowe

Translate »