Inwestycje w apartamenty nadal mają się dobrze!

Domy, mieszkania, a szczególnie luksusowe apartamenty mogą być doskonałą lokatą kapitału, a także źródłem stałego, comiesięcznego dochodu z tytułu najmu. Inwestowanie w apartamenty jest bardzo popularne w krajach europejskich ze względu na dużą dochodowość, stabilność rynku, a także ochronę kapitału przed wpływem inflacji oraz utratą jego realnej wartości. Z tego powodu coraz więcej osób – także w Polsce – decyduje się na zakup apartamentu nie tylko w celu zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych, ale również jako przedmiot inwestycji. Wrocławski apartamentowiec Zyndrama – dzięki swojej lokalizacji i standardowi – może być również taką dochodwą inwestycją.

„Apartamentowiec Zyndrama położony jest w zakolu Odry, na jednej z wrocławskich wysp – Kępie Mieszczańskiej. Atutem lokalizacji jest malowniczy widok na zakole Odry i otaczająca wyspę roślinność, a dzięki ograniczonej przestrzeni pod nowe inwestycje wyspa zachowa swój kameralny klimat.” – mówi Mirosław Januszko z firmy 6B47 Poland, która jest inwestorem projektu.

Miłosz Greszta z 6B47 Polska – Wrocław dodaje: „Inwestycja Zyndrama powstaje z myślą o przyszłości. Technologie i materiały zostały dobrane tak, aby zapewnić maksymalną trwałość budynku. Ponadto w apartamentowcu znalazło się miejsce na rozwiązania, które wychodzą naprzeciw nie tylko aktualnym, ale i przyszłym oczekiwaniom mieszkańców. Przykładem są gniazdka do ładowania samochodów elektrycznych zamontowane w garażu podziemnym.”

Budynek posiada 48 mieszkań w standardzie premium o metrażu od niespełna 37 do 154 m2.

6B47 to działająca na terenie Austrii, Niemiec i Polski spółka zajmująca się szeroko pojętą działalnością deweloperską. Od 2009 roku firma w zintegrowany sposób zajmuje się obszarami finansowania i realizacji projektów inwestycyjnych.

fot. materiały prasowe