Ivona Software ulokowała się w Gdańsku

Firma Ivona Software, zespół będący częścią centrum rozwoju Amazon w Gdańsku specjalizujący się w dostarczaniu technologii syntezy mowy, otworzyła nowe biuro w Gdańsku, w Olivia Business Centre. Spółka zajmie największą kondygnację o powierzchni 2,7 tys. metrów kwadratowych. IVONA wynajęła ostatnie wolne powierzchnie w budynkach Olivia Point i Tower, zajęte obecnie w ok. 95%.

IVONA Software została przejęta przez Amazon.com w 2013 roku. Firma tworzy i rozwija oprogramowanie komputerowe w zakresie syntezy mowy na najwyższym światowym poziomie. Produkty i rozwiązania IVONA Software są uznawane na rynku za wiodące pod względem naturalności, wyraźności i płynności mowy. W ofercie firmy są produkty mówiące kilkudziesięcioma głosami w kilkunastu językach. Produkty firmy wyróżniają się innowacyjnymi i niestandardowymi rozwiązaniami technicznymi, dzięki czemu są wdrażane w najbardziej zaawansowanych technologicznie przedsięwzięciach.

Olivia Point i Olivia Tower (fot. Jerzy Bartkowski) (Large)   Olivia Tower, fot. Jerzy Bartkowski

Firma Amazon rozpoczęła działalność w 1995 roku, jako księgarnia internetowa. Trzy najważniejsze zasady, na jakich koncern opiera swój rozwój, to: zorientowanie na potrzeby klienta, a nie na konkurencję; pasja doskonalenia oraz myślenie długoterminowe. Najważniejsze produkty i usługi, które Amazon wprowadził jako pierwszy to recenzje klientów, zakupy przez jedno kliknięcie 1-Click, spersonalizowane rekomendacje, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, Fire i Fire TV.

fot. materiały prasowe

 

Translate »