Junkers szkoli

Junkers rozpoczyna program edukacyjny dla uczniów techników. Junkers rozpoczął nowy program skierowany do uczniów specjalistycznych techników. W roku szkolnym 2014/2015 młodzież będzie zdobywać wiedzę na temat zasad funkcjonowania urządzeń grzewczych marki Junkers. Najlepsi uczniowie mogą zostać w przyszłości Autoryzowanymi Instalatorami Junkers.

We wrześniu w trzech technikach, w Poznaniu, Bydgoszczy i Turku, zainaugurowany został program „Junkers szkoli”. Biorą w nim udział uczniowie kształcący się głównie w zawodach technik gazownictwa i technik urządzeń sanitarnych. Zajęcia prowadzą nauczyciele przeszkoleni przez doświadczonego trenera marki Junkers. Junkers zapewni młodzieży możliwość zdobycia umiejętności praktycznych oraz stworzy okazje do rozmów z praktykami. Na zajęciach poruszane będą tematy dotyczące m.in. kotłów gazowych, techniki słonecznej i pomp ciepła.

Wiedza uczniów będzie systematycznie sprawdzana, a najlepsi otrzymają nie tylko nagrody rzeczowe, ale także vouchery na szkolenie dla Autoryzowanych Instalatorów Junkers. Z każdej szkoły zostanie wybrany jeden wyróżniających się uczestnik programu „Junkers szkoli”, który nagrodzony zostanie kursem, po ukończeniu którego będzie mógł uzyskać uprawnienia SEP-owskie niezbędne każdemu instalatorowi urządzeń grzewczych.

Translate »