Komfort dla naszych milusińskich

Kończą się wakacje i już za kilka dni nasze dzieci rozpoczynają nowy rok szkolny lub przedszkolny. To idealny moment, aby przed ich powrotem z kolonii czy pobytu u dziadków zrobić im niespodziankę i zaczarować ich pokój nowym kolorowym dywanem. Zwłaszcza, że tylko do końca sierpnia w Sklepach Komfort można skorzystać z korzystnych rat 0%. Znajdziemy tam szeroki wybór dywanów do pokoi dziecięcych. Wśród nich m.in. barwne dywany inspirujące do gier i zabaw na podłodze oraz sprężyste dywany z motywami bajkowymi. Idealnie sprawdzą się w pokojach najmłodszych, nie tylko jako doskonałe miejsce zabaw, ochrona przed zimnem i upadkami, ale przede wszystkim jako ozdoba podkreślająca dziecięcy wystrój wnętrza.

140825kom1 gra 140825kom5 komfort

Dywany MYK i TOM utkane są w palecie 10 intensywnych kolorów. Ich wzory nawiązują do popularnych wśród dzieci gier: MYK inspirowany jest grą planszową, a TOM nawiązuje do gry w klasy. Dzięki nim pokój dziecięcy bez trudu stanie się miejscem świetnej zabawy.
Wykonane są w przędzy polipropylenowej (PP), która dzięki obróbce termicznej jest sprężysta, odporna na tarcie i ścieranie, a także łatwo się czyści.

fot. Komfort

Translate »