Konstrukcja OVO Wrocław już gotowa

Inwestycja OVO Wrocław osiągnęła stan surowy otwarty. To bardzo ważny etap prac, który kończy wznoszenie betonowej konstrukcji budynku. Teraz pozostaje wykonać elewację i wykończyć wnętrza. Za rok OVO Wrocław przyjmie pierwszych gości, a do apartamentów wprowadzą się mieszkańcy.

Generalny wykonawca rozpoczął prace pod koniec kwietnia ubiegłego roku. Wystarczył rok, żeby od poziomu dwóch kondygnacji podziemnych OVO Wrocław urósł do wysokości ponad 20 metrów. Właśnie zakończyło się betonowanie dachu, a to oznacza, że konstrukcja futurystycznego kompleksu jest w całości gotowa.

OVO Wrocław to wielofunkcyjny kompleks, w którym znajdzie się m.in.: pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton, restauracja, kawiarnia, sala balowa, centrum konferencyjne, centrum fitness z basenem, kasyno, powierzchnie handlowo-usługowe, biura, apartamenty i najbardziej luksusowe penthouse’y na najwyższym piętrze.

W budynku znajdzie się łącznie 169 apartamentów o powierzchni od 30 do 250 mkw. W hotelu DoubleTree by Hilton znajdzie się 189 pokoi, a na piętrze biurowym (trzecim) zaplanowano 28 lokali.

fot. materiały prasowe

 

Translate »