Lśniąca elegancją łazienka

Przestrzeń, w której chcemy czuć się komfortowo. Zapewnia spokój i koi zmysły. Łazienka jest miejscem, gdzie warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu, który pomoże nam zrelaksować się w sposób, o jakim marzymy.

Mocny detal

Decydując się na wprowadzenie do wnętrza blasku, musimy rozważyć, czy wystąpi on w roli głównej, czy w postaci dyskretnego, stylowego detalu. Ci, którzy nie chcą decydować się na total look, mogą postawić na charakterystyczny szczegół, np. błyszczącą fugę, która w wprowadzi do łazienki efekt glamour w subtelny, elegancki sposób.

123-agrob-passado-dekor-df10-sandgrau-silber-v3 – Ciesząca się dużym uznaniem wśród klientów i ekspertów branży łazienkowej zaprawa fugowa Sopro DF10, którą można uszlachetnić dodatkiem złotego lub srebrnego brokatu Sopro, to rozwiązanie, w którym jakość i estetyka są wartościami równoważnymi – mówi Aneta Rostek z Sopro.

Odrobina szaleństwa

…jeszcze nikomu nie zaszkodziła, szczególnie w kwestiach aranżacyjnych. – Decydując się na cementową, elastyczną, szybkowiążącą zaprawę fugową Sopro DF10 Design Fuga Flex 1-10 mm, stawiamy na rozwiązanie, które zapewnia estetykę przez lata. Dzięki efektowi perlenia oraz zastosowaniu technologii Hydrodur®, fugę cechuje zwiększona odporność na przenikanie wody i zabrudzenia. Wszystko to sprawia, że jej piękny wygląd utrzymuje się przez długi czas – podkreśla Aneta Rostek.

123-jasba-mosaik-m2-platin-df10-jasmin-silber-v3

To świetna baza do eksperymentów – łącząc fugę ze srebrnym lub złotym brokatem Sopro, osiągniemy stylowy, metaliczny efekt, który rozjaśni naszą łazienkę, dodając jej nutę ekstrawagancji. Dyskretny detal nie przytłoczy przestrzeni, a nada jej zdecydowany, elegancki charakter. Do stonowanych, zgaszonych odcieni fugi DF10 dołączyły niedawno nowe, intensywne barwy: ciemnoniebieski, ciemnoczerwony i czerwony sygnałowy. Stawiając na kolor i połysk możemy osiągnąć naprawdę ciekawe efekty. Łazienka to miejsce, w którym warto poeksperymentować.

fot. materiały prasowe

Translate »