Marvipol Development kupiła teren na Służewcu

Joki Sp. z o.o. – spółka zależna firmy Marvipol Development – sfinalizowała nabycie działki o powierzchni ok. 2,6 ha znajdującej się przy ul. Bokserskiej w Warszawie. W transakcji o wartości 54,3 mln PLN sprzedającego reprezentowali eksperci z JLL, odpowiadający za organizację procesu sprzedaży.

Działka znajduje się na Służewcu Przemysłowym. Projekt zagospodarowania terenu zakłada realizację na jej obszarze zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami.

„Służewiec Przemysłowy przechodzi w ostatnich latach dynamiczną metamorfozę przekształcając się z monofunkcyjnego zagłębia biznesowego o dominującej zabudowie biurowej, w atrakcyjną, wielofunkcyjną dzielnicę. Jednym z największych impulsów do tej zmiany jest rosnąca liczba inwestycji mieszkaniowych. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród nabywców indywidualnych, w tym pracowników pobliskich biur, jak i inwestorów poszukujących atrakcyjnej możliwości ulokowania posiadanego kapitału. Dodatkowo, modernizacja i zmiana funkcji istniejących biurowców wspiera tworzenie przyjaznej mieszkańcom tkanki miejskiej. Bez wątpienia potencjał inwestycyjny Służewca jest nadal duży, co w najbliższej przyszłości może zaowocować kolejnymi znaczącymi transakcjami na rynku gruntów”, komentuje Daniel Puchalski, dyrektor Działu Gruntów Inwestycyjnych, JLL.

fot. archiwum

 

 

 

Translate »