MOKKA z pozwoleniem na budowę

MOKKA, kolejny projekt mieszkaniowy firmy OKAM Capital, z dniem 14 lipca 2015r otrzymała prawomocne i ostateczne pozwolenie na budowę. Projekt budowlany został zatwierdzony. Od 15 czerwca deweloper prowadzi przedsprzedaż mieszkań tej inwestycji. Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Hermanowicz Rewski Architekci, która będzie sprawowała nadzór autorski. Zgodnie z planami prace budowlane inwestycji rozpoczną się w III kwartale 2015 roku, a zakończą w 2017r.

mokka wnętrze

Inwestycja powstanie w północnej części Służewca Przemysłowego – poddzielnicy warszawskiego Mokotowa. Większość mieszkań będą stanowić lokale mniejsze, dwupokojowe o powierzchni nie większej niż 45 mkw., zaprojektowane z myślą o bardziej wymagających klientach pragnących wysmakowanych apartamentów. Budynki mieszkaniowe powstaną na działce o powierzchni blisko 9 tys. mkw. W ramach nowego projektu mieszkaniowego szacowanego na ponad 20 tys. mkw. powierzchni użytkowej powstaje około 300 mieszkań. Do dzisiaj nabywców znalazło już blisko 15% mieszkań.

mokka taras

MOKKA to 2 budynki o 9 kondygnacjach. Do dyspozycji mieszkańców znajdzie się między innymi eleganckie lobby, zagospodarowany wewnętrzny dziedziniec z ogrodem, parking dla samochodów elektrycznych oraz klub dla mieszkańców. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7100 zł/mkw.

il. materiały prasowe