Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Konin

imponująca bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Konin

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 600 000 zł oraz gwarancją komfortowych warunków do pracy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o powierzchni 3 156 m2 posadowiona na działce 3 521 m2. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze nieruchomości komercyjnej do sprzedaży tworzą liczne pomieszczenia wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 507 zł/m2, liczbą 5 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. To rewelacyjna propozycja skrojona pod najbardziej bezkompromisowych przedsiębiorców, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o rozwój własnej firmy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to atrakcyjny, 5-kondygnacyjny budynek biurowy z wewnętrznym parkingiem (20 miejsc). Nieruchomość komercyjna do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń:
– pomieszczenia biurowe;
– pomieszczenia techniczne;
– komunikacja;
– sanitariaty.

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyposażona w następujące instalacje:
– elektryczną;
– wodociągową;
– kanalizacyjną;
– odgromową;
– telefoniczną;
– centralnego ogrzewanie.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży zachwyca prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Wokół zabudowa mieszkaniowa, sklepy, punkty usługowe, banki, punkty gastronomiczne, obiekty rekreacyjno-sportowe, kina, obiekty użyteczności publicznej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość komercyjna na sprzedaż znajduje się na terenie oznaczonym symbolami:
– UN – tereny usług nieuciążliwych;
– KZ -1 – tereny dróg publicznych klasy drogi zbiorczej.
Możliwości inwestycyjne: powierzchnie biurowe, usługi.

Warunkiem sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:
– 774,5 m2 powierzchni w budynku na zasadzie prawa użytkowania;
– 100 m2 powierzchni na dachu na zasadzie prawa użytkowania;
– 2,11 m2 powierzchni na elewacji na zasadzie prawa użytkowania;
– 266,28 m2 powierzchni w gruncie na zasadzie służebności przesyłu;
– 15 m2 powierzchni w gruncie na zasadzie służebności przesyłu.
W budynku znajduje się salon sprzedaży znanej marki.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3785)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Translate »