Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Zielona Góra

ciekawa architektura nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Zielona Góra

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w Zielonej Górze (lubuskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż liczy 3 kondygnacje. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 3 500 m2, atrakcyjną cenę 2 100 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. Działka liczy 1 891 m2. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 600 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży dedykowana pod działalność biurową. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może elitarną lokalizacją w centrum miasta. Osoby dojeżdżające do pracy samochodem docenią wewnętrzny parking. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży stanowi atrakcyjny kompleks zabudowań:
BUDYNEK BIUROWY o powierzchni 3233,77 m2:
– pomieszczenia biurowe;
– pomieszczenia socjalne;
– pomieszczenia gospodarcze;
– pomieszczenia techniczne;
BUDYNEK TECHNICZNY (plomba) o powierzchni 218,10 m2;
TRAFOSTACJA o powierzchni 47,80 m2.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż podłączona do następujących sieci:
– wodociągowej;
– kanalizacyjnej;
Ogrzewanie realizowane jest z własnej kotłowni gazowej.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją w samym centrum, w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej, placówek użyteczności publicznej, Ratusza, filharmonia, muzeum, planetarium, urzędów, sądów, obiektów handlowo-usługowych, galerii handlowych, dyskontów znanych sieci etc. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży z dużymi możliwościami inwestycyjnymi. Różnorodne powierzchnie biurowe dają komfort przy adaptacji według własnych potrzeb. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wpisana jest do rejestru zabytków i podlega ścisłej ochronie konserwatorskiej (wymaga zgody Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na wszelkie prace budowlane).

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży usytuowana jest na terenach zabudowy usługowej, handlu i usług – UU. Ustalenia planu dla terenu o symbolu UU: – podstawowe przeznaczenie – zabudowa usługowa, niewymieniona z nazwy w innych przeznaczeniach występujących w planie, taka jak: obiekty handlowe – handlu detalicznego, gastronomia wraz z przynależnym zagospodarowaniem terenu. Warunkiem sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest ustanowienie ograniczonego prawa rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej:
– 1275,2 m2 powierzchni w budynku na zasadzie użytkowania;
– 238,48 m2 powierzchni w gruncie na zasadzie służebności przesyłu.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3281)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Translate »