Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Łódź (okolice)

widok z lotu ptaka na nieruchomość inwestycyjną do sprzedaży Łódź (okolice)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji zarówno atrakcyjną ceną 800 000 zł, jak i komfortową powierzchnią 4483 m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 178 zł/m2. Budynek o 1 kondygnacji. Działka rozciąga się na powierzchni 4483 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także atrakcyjną lokalizacją. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż adresowana do biznesmenów z najgrubszym portfelem, którzy nie boją się ryzyka i chcą prowadzić działalność gospodarczą z dużym zyskiem.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to ciekawy budynek przemysłowy (szwalnia). Cena obejmuje w pełni działające wyposażenie. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż idealnie nadaje się pod produkcję wyrobów z dzianiny. Budynek równie dobrze posłuży pod funkcje:
– biurowe;
– magazynowe;
– produkcyjne;
– handlowe;
– mieszkalne (po odpowiednim zmodyfikowaniu).

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży z kompletnym uzbrojeniem, dużą bramą wjazdową oraz 2 rampami załadunkowymi. Do długiej listy zalet tej nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż koniecznie należy dodać atrakcyjną lokalizację z dogodnym dojazdem do trasy S8. Nieopodal sklep znanej sieci oraz osiedle mieszkaniowe. Istnieje opcja zakupu samego budynku oraz wytyczenie dwóch działek budowlanych (8 arów każda). Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest na pewno znajdujące się w tylnej części działki dodatkowe budynki mogące służyć jako:
– garaże;
– magazyny.

Gorąco polecamy i zapraszam na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości inwestycyjnej. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3720)

Kontakt:
e-mail: wroclaw@wgn.pl

Translate »