Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

frontowa elewacja nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 39 700 000 zł oraz gwarancją komfortowych warunków do pracy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o powierzchni 4893,43 m2 posadowiona na działce 25212 m2. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 113 zł/m2, 1 komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. To rewelacyjna propozycja skrojona pod najbardziej bezkompromisowych przedsiębiorców, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o rozwój własnej firmy. Rentroll i koszty nieruchomości wysyłamy indywidualnie na prośbę klienta.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży będącą gotową inwestycją. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Nieruchomość komercyjna do sprzedaży wraz z dużym parkingiem na 320 samochodów. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją w dynamicznie rozwijającej się okolicy z rozwiniętym zapleczem handlowo-usługowo-oświatowym. Zajdziemy tu: żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, boiska sportowe, siłownie, baseny, kina, tereny zielone, parki, ścieżki rowerowe, obiekty sportowe, centra kultury, apteki, przychodnie zdrowia, punkty usługowe, bankomaty.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży zapewnia właścicielom, pracownikom oraz klientom najwyższy komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze dba klimatyzacja + rekuperacja, natomiast gwarancją bezpieczeństwa jest monitoring (zewnętrzny i wewnętrzny) + instalacja alarmowa. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż nieruchomości inwestycyjnej są 2 rampy. Wszelkie informacje techniczne zostały opisane zgodnie z operatem szacunkowym. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Kupując tę nieruchomość komercyjną z pomocą WGN, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą Twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego, Nr 1 na rynku katowickim wg MoneyPL. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4276)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl

Translate »