Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

widok z lotu paka na nieruchomość inwestycyjną do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort pracy. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży o 1 kondygnacji w biznesowej okolicy. Rok oddania obiektu do użytku to 2007. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert ogromną powierzchnią 2931,04 m2. Działka – 15982 m2. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest jej cena za metr kwadratowy wynosząca 6 107 zł/m2 oraz pochodzenie z rynku wtórnego. Cena za całość wynosi 17 900 000 zł. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż Nieruchomość inwestycyjna gwarantuje właścicielom prestiż i nieskrępowane warunki do rozwijania własnego biznesu. Rentroll i koszty nieruchomości wysyłamy indywidualnie na prośbę klienta.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży obejmująca dochodowy budynek handlowo-usługowy + duży parking dla klientów. Do długiej listy zalet tej nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż koniecznie należy dodać atrakcyjną lokalizację z bogatą infrastrukturą (żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, boiska sportowe, siłownie, baseny, kina, tereny zielone, parki, ścieżki rowerowe, obiekty sportowe, centra kultury, apteki, przychodnie zdrowia, punkty usługowe, bankomaty).

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży jest klimatyzowana i wyposażona w rekuperację. Nad bezpieczeństwem właścicieli, pracowników, klientów, towarów i sprzętu czuwa zewnętrzny oraz wewnętrzny monitoring. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyposażona w 2 rampy. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Kupując tę nieruchomość inwestycyjną z pomocą WGN, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą Twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego, Nr 1 na rynku katowickim wg MoneyPL. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4279)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl

Translate »