Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Radomsko

nowoczesna architektura nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Radomsko

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w Radomsku (łódzkie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 4 200 000 zł oraz gwarancją komfortowych warunków do pracy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o powierzchni 785 m2 posadowiona na działce 16 158 m2. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze nieruchomości komercyjnej do sprzedaży tworzą liczne pomieszczenia wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 350 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. To rewelacyjna propozycja skrojona pod najbardziej bezkompromisowych przedsiębiorców, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o rozwój własnej firmy.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży zakwalifikowana do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż stanowiąca atrakcyjny budynek handlowo-magazynowy + działki inwestycyjne. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wykonana została z konstrukcji stalowej i jest ocieplona. Wewnątrz oferowanej na sprzedaż nieruchomości komercyjnej znajdziemy:
– część biurowo-handlową;
– pomieszczenia socjalne;
– powierzchnię magazynową.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży jest obecnie wynajmowana. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż wyposażona w następujące instalacje:
– woda;
– prąd;
– kanalizacja;
– ogrzewanie gazowe.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż oznaczona w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego jako tereny pod zabudowę produkcyjno-usługową (P-U). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-378)

Kontakt:
e-mail: i.kutarba@wgn.pl

Translate »