Nieruchomości inwestycyjne. Warszawa: Viva Cité – nowa inwestycja na Bemowie

Bouygues Immobilier Polska rozpoczyna realizację osiedla Viva Cité na warszawskim Bemowie. W pierwszym etapie powstaną dwa 4-kondygnacyjne budynki, a w nich 114 mieszkań o powierzchni od 25 do 135 m², w układach od 1 do 5 pokoi.

Każde będzie wyposażone w ogródek, balkon lub taras. Dostępne będą też mieszkania dwupoziomowe i z antresolą. Każde mieszkanie wyposażone będzie w system smart home Appartme, umożliwiający zarządzanie energią. Lokale znajdujące się bliżej ulicy zostały wyposażone w okna o wyższej izolacyjnośi akustycznej.

Na osiedlu znajdą się dwa zielone dziedzińce – jeden z ogrodem deszczowym, drugi z przestrzenią rekreacyjną, w tym dwoma placami zabaw dla dzieci.

Projekt realizowany będzie w dwóch etapach, z których każdy obejmie budowę dwóch 4-kondygnacyjnych budynków połączonych wspólnym garażem podziemnym. Zakończenie pierwszego etapu planowane jest na III kwartał 2027 roku.

Projekt Viva Cité został przygotowany przez pracownię 22ARCHITEKCI Sp. z o.o.

fot. materiały prasowe

Translate »