North Fish w Forum Gdańsk

W Forum Gdańsk powstanie restauracja North Fish oferująca dania z ryb i owoców morza. Zajmie 43 mkw. w strefie foodcourt na poziomie +2. Tym samym wszystkie lokale przeznaczone na restauracje szybkiej obsługi zostały już wynajęte.

„Dziś nowoczesne centra handlowe przestały pełnić funkcję jedynie zakupową, a stały się dodatkowo miejscami spotkań, rozrywki i rekreacji, dlatego rola tego typu oferty coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Jej nieodłączną częścią są usługi z segmentu food & beverage, dlatego zadbaliśmy o to, aby Forum Gdańsk zdecydowanie wyróżniało się na kulinarnej mapie Trójmiasta.” – powiedziała Małgorzata Słowik, dyrektor działu leasingu Multi Poland.

Forum Gdańsk to nowa przestrzeń publiczna z kompleksem handlowym, która powstaje w centrum miasta w ramach rewitalizacji historycznego Targu Siennego i Targu Rakowego. Inwestycja obejmuje budowę Centrum Dziedzictwa Historycznego Miasta Gdańska oraz węzła przesiadkowego i infrastruktury drogowej wokół kompleksu. Projekt realizowany jest we współpracy pomiędzy Multi Poland i Gminą Miasta Gdańska oraz grupą PKP. Otwarcie kompleksu planowane jest na 2017 rok.

fot. materiały prasowe

 

Translate »