Nowoczesna sklejka elewacyjna EKO-FREZ

Wśród wielu inwestycji mieszkaniowych, jak i tych realizowanych w sektorze użyteczności publicznej, od kilku lat zauważalna jest moda na nowoczesność. Bryła budynku, wykorzystane materiały wykończeniowe czy adaptacja otoczenia zdradzają popularny trend, zgodnie z którym inwestorzy sięgają po coraz nowsze rozwiązania i technologie. Nie musi to jednak oznaczać całkowitego odejścia od natury. Dostępna na rynku sklejka elewacyjna EKO-FREZ, produkowana przez firmę SKLEJKA-EKO S.A., idealnie dopełnia elewacje o nowoczesnym charakterze, zachowując przy tym swój naturalny i ekologiczny wymiar. Mnogość rodzajów sklejki strukturyzowanej EKO-FREZ firmy SKLEJKA-EKO S.A. daje wachlarz możliwości w podkreślaniu nieszablonowego wyglądu elewacji.

Jak podkreślić indywidualny charakter fasady przy jednoczesnym zachowaniu estetyki i umiaru? Odpowiedzią może być sklejka elewacyjna EKO-FREZ firmy SKLEJKA-EKO S.A., której naturalny wygląd i łatwość montażu zadowolą każdego, kto szuka ciekawych i oryginalnych rozwiązań aranżacji elewacji swojego domu..

Sklejka_Eko_SA_sklejka_elewacyjna_3

Elewacyjna sklejka strukturyzowana EKO-FREZ firmy SKLEJKA-EKO S.A. jest wykonana z drewna sosnowego. Powierzchnia produktu jest frezowana, a następnie szlifowana lub szczotkowana. Proces szczotkowania pozwala na zachowanie naturalnej drewnianej faktury i na uzyskanie dużej gęstości drewna, gdyż obróbka mechaniczna usuwa z arkusza drewno wczesne, pozostawiając tylko drewno późne, o większej gęstości. Powierzchnię materiału można barwić, impregnować i lakierować wszystkimi produktami przeznaczonymi do drewna. Obrobiony i zakonserwowany panel jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, a także posiada własności termo- i dźwiękoizolacyjne. Na krawędziach bocznych każdego arkusza widnieją zakładki, które ułatwiają i usprawniają montaż. Sklejka EKO-FREZ firmy SKLEJKA-EKO S.A. jest odporna na zginanie i odkształcenia. Dzięki swojej drewnianej fakturze stanowi świetne urozmaicenie elewacji każdego budynku.

Sklejka_Eko_SA_sklejka_elewacyjna_6

fot. materiały prasowe

 

Translate »