Nowy A-book od Armstronga już na rynku

Najnowsze wydanie rocznika A-book firmy Armstrong jest już dostępne na rynku. Wydawnictwo to podróż przez najciekawsze nowe inwestycje, które zrealizowano w Europie pokazująca aktualne trendy w architekturze i wyposażeniu wnętrz. W A-book 2016 zaprezentowano w sumie 41 realizacji, w tym trzy projekty z Polski.

Firma Armstrong od ponad 150 lat tworzy rozwiązania sufitowe, które są odpowiedzią na wyzwania, jakie stawia szybko zmieniający się świat. Marka może pochwalić się ogromną ilością interesujących realizacji. Wybrane pokazuje co roku w swoim A-Booku.

W A-Book 2016 pokazano trzy polskie inwestycje: siedzibę PwC w Warszawie, wnętrza krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Obecność naszych rodzimych projektów w przekrojowej prezentacji najciekawszych inwestycji potwierdza tylko, że polska myśl architektoniczna ma się świetnie, a polscy projektanci współtworzą trendy nowoczesnego wystroju wnętrz w obiektach użyteczności publicznej.

fot. materiały prasowe

 

 

Translate »