Nowy wymiar elegancji

Aranżując kuchnię większość z nas stawia na wygodę w korzystaniu z urządzeń, ich dobrą jakość oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Systemy kuchenne Franke spełniają te oczekiwania, a dodatkowo są zaprojektowane zgodne z najnowszymi trendami wzornictwa użytkowego. Funkcjonalność sprzętów zamknięta została w pięknych i eleganckich formach.

140818franke

Firma Franke przywiązuje także ogromną wagę do materiałów, z jakich wykonane są systemy kuchenne. Powinny być przede wszystkim trwałe, higieniczne oraz odporne na zabrudzenia i działanie kuchennych środków czyszczących. Cechy te są niezwykle ważne, przy wyborze materiałów wyposażenia strefy wody, jako najbardziej eksploatowanej w kuchni.

Nowy wbudowywany zlewozmywak ceramiczny Franke Mythos 651 stanowi idealny wybór dla tych, którzy cenią wygodę, prostotę i piękno. Na szczególną uwagę zasługuje elegancka forma zlewozmywaka oraz unikatowe właściwości materiału, z jakiego jest wykonany, czyli najwyższej jakości ceramiki. Materiał ceramiczny stosowany przez Franke charakteryzuje się niezwykłą odpornością na promienie UV, niskie oraz wysokie temperatury, a także wszelkie środki chemiczne. Jest łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Nie przejmuje zapachów. Ponadto, dzięki naturalnym surowcom zarówno proces produkcji, jak i utylizacji zlewozmywaków ceramicznych jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

Innowacja – CeramicPlus, zastosowana w zlewozmywaku Mythos 651 w kolorze czarnym powoduje, że brud i woda nie utrzymują się na powierzchni, ponadto powłoka CeramicPlus ułatwia usuwanie plam i kamienia, wpływa na oszczędność wody oraz redukcję zużycia środków czyszczących. Dodatkowo Mythos 651 ma wygodny korek automatyczny, dużą komorę, w której z łatwością umyjemy nawet większe naczynia oraz mniejszą, idealną do płukania warzyw czy owoców.

fot. materiały prasowe

Translate »