Ostoja Wilanów nagrodzona w konkursie

Warszawskie osiedle OSTOJA WILANÓW firmy FADESA POLNORD POLSKA zdobyło drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie – Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015 – w kategorii : Zabudowa zgodna z zasadą zrównoważonego rozwoju.

W konkursie, organizowanym przez Polski Związek Firm Deweloperskich, wyłonione zostały najlepsze projekty, które są użyteczne dla mieszkańców, przyjazne dla środowiska, realizowane zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju i zapewniają idealne warunki do zamieszkania.

OSTOJA WILANÓW doceniona została za swoją koncepcję urbanistyczną, dla stworzenia której inspiracją była idea „miasta ogrodu”, opartą jednocześnie na najnowocześniejszych rozwiązaniach architektonicznych. Zielone tereny rekreacyjne w OSTOI WILANÓW zajmują połowę z ponad 17 hektarowego obszaru, na którym położone jest osiedle.   Spójna koncepcja aranżacyjna powstała w pracowni Kuryłowicz&Associates.

Nagroda PZFD, która jest jednym z najważniejszych wyróżnień branżowych w kraju, przyznana została FPP podczas uroczystej gali, która odbyła się 10. grudnia br. w Warszawie. Konkurs był objęty honorowym patronatem przez Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich.

fot. materiały prasowe

 

Translate »