Oszczędzaj z Junkersem

Junkers od lat oferuje oszczędne urządzenia grzewcze. Najczęściej można odczuć to dopiero podczas ich eksploatacji, jednak teraz taniej jest również na etapie inwestycji.

Ponad 120 lat temu zjawisko kondensacji znalazło zastosowanie w technice grzewczej. Pierwsze na świecie grzewcze urządzenie kondensacyjne opatentował Hugo Junkers, założyciel i twórca marki Junkers. Pozwolił w ten sposób na znaczne oszczędności kosztów eksploatacyjnych, które były możliwe dzięki odzyskiwaniu przez kotły kondensacyjne energii z pary wodnej, która przedtem była tracona bezpowrotnie przy zastosowaniu kotłów konwencjonalnych.

Teraz marka Junkers pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej. Do 15 grudnia 2014 roku obowiązywać będą specjalne niższe ceny na zakup zestawów grzewczych zawierających kotły kondensacyjne. W tegorocznej ofercie dostępne są również pakiety kotłów kondensacyjnych z automatyką umożliwiającą sterowanie i kontrolę pracy kotła oraz systemu grzewczego z dowolnego miejsca za pomocą smartfonów i tabletów z aplikacją JunkersHome.

TT17a-08.14 Junkers

fot. Junkers