QUIKSET® – szybkie rozwiązanie na prace montażowe w ogrodzie

Ogrodzenie posesji czy montaż pergoli większości osób kojarzą się z mozolnym i skomplikowanym procesem, który wymaga dużych umiejętności i praktyki. Nie każdy chce podjąć się ich samemu między innymi ze względu na brak doświadczenia i profesjonalnego sprzętu. QUIKSET® wprowadził na rynek rozwiązanie, dzięki któremu szybko i bez dużego nakładu energii wykonamy te prace samodzielnie. Nowość ta została już nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Żywiczna masa montażowa QUIKSET® to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na montaż w podłożu elementów drewnianych czy metalowych. Dzięki niej bez trudu samodzielnie ogrodzimy posesję czy stabilnie zainstalujemy elementy takie jak kosze na śmieci, kojce dla zwierząt, ławki, stoliki, pergole czy place zabaw dla dzieci. W takich przypadkach już niewielka ilość masy QUIKSET® może z powodzeniem zastąpić beton, a dodatkowo praca z tą nowością jest o wiele łatwiejsza i szybsza niż roboty betonowe. To nowoczesne rozwiązanie nie wymaga bowiem ani pracochłonnego mieszania, ani wykorzystania profesjonalnego sprzętu.

Nowoczesna alternatywa dla betonu

Masa żywiczna QUIKSET® to rewolucyjna alternatywa dla gotowych mieszanek betonowych, które są ciężkie, brudzące, a ich czas schnięcia znacznie wydłuża prace. Przygotowanie masy QUIKSET® do użycia trwa 20 sekund, a sam montaż jest 300 razy szybszy niż w przypadku betonu. QUIKSET® zastyga w 15 minut, a pełną wytrzymałość uzyskuje po kilku godzinach. Pozwoli nam to zaoszczędzić wiele czasu i energii, szczególnie w przypadku większych realizacji, takich jak ogrodzenie posesji. Ponadto, masa QUIKSET® nie wymaga kopania tak dużych otworów pod słupki jak tradycyjny beton. Oznacza to nawet do ośmiu razy mniej ziemi do wywiezienia i mniej energii poświęconej na jej transport oraz kopanie.

Jedno opakowanie QUIKSET® pozwala na zamontowanie jednego słupka, a tym samym zastępuje nawet do 86 kg betonu. Mniejsza ilość produktu oznacza niższe koszty transportu oraz krótszy czas rozładunku. Rozwiązuje to również problem przechowywania. Na stronie internetowej quikset.pl dostępny jest kalkulator, który pomoże nam obliczyć ilość masy niezbędną do wykonania zaplanowanych przez nas prac.

Zrób to sam!

Praca z wykorzystaniem żywicznej masy montażowej QUIKSET® jest niezwykle łatwa. Dzięki niej samodzielnie wykonamy wiele zadań, które przy standardowych technikach montażu wymagałyby pomocy ekipy budowlanej. W przypadku masy QUIKSET® wystarczy usunąć klips separacyjny z woreczka zawierającego produkt i wymieszać  ze sobą 2 składniki przez 20 sekund, a następnie otworzyć opakowanie i wylać całą zawartość wokół montowanego słupka. Masa zwiększa swoja objętość i stabilnie mocuje element w gruncie. Ewentualny nadmiar mieszanki możemy usunąć przy użyciu noża lub saperki i przykryć miejsce montażu gruntem. Zabezpieczy to masę przed działaniem promieni słonecznych. Po około 15 minutach słupek jest gotowy do mocowania na przykład lekkich przęseł, a pełną twardość masa zyskuje po kilku godzinach. Warto wspomnieć, że QUIKSET® nie wymaga użycia dodatkowych profesjonalnych narzędzi. W zestawie znajduje się wszystko, co będzie nam potrzebne podczas pracy z masą żywiczną.

Najwyższa jakość i estetyka

Masa montażowa QUIKSET® to produkt, który nie tylko jest łatwy w użyciu, ale gwarantuje również najwyższą jakość i trwałość. Dzięki swojej wodoszczelności chroni zamontowane elementy przed butwieniem i korozją. Tworzywo to jest również elastyczne i „pracuje” razem z gruntem nawet przy dużych wahaniach temperatur. Pozwoli nam to uniknąć pęknięć i uszkodzeń mechanicznych. Jego dodatkową zaletą jest estetyka wykończenia – wszystkie ślady montażu ukryte są pod warstwą ziemi.

Warto wspomnieć, że właściciel marki QUIKSET® za swoje rozwiązanie w postaci dwuskładnikowej masy żywicznej przyrastającej został nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku budowlanym. Przyznawana jest przez grono ekspertów z branży, którzy poszukują innowacyjnych produktów stworzonych w oparciu o najnowsze technologie. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla QUIKSET® świadczy o wysokiej jakości masy żywicznej i daje nam gwarancję skuteczności i zadowolenia.

fot. materiały prasowe

Translate »