Rezydencja Niechorze już do zamieszkania

Pierwszy etap nadmorskiej inwestycji Grupy Multico został zakończony.

Rezydencja Niechorze to inwestycja w malowniczej części Wybrzeża Trzebiatowskiego. Z udziałem firmy wykonawczej, FB Antczak, pierwszy etap inwestycji został zrealizowany w rok. Z 89 wybudowanych apartamentów sprzedano już 1/3, a deweloper planuje jeszcze budowę całorocznego basenu, stref rekreacyjnych i lokali restauracyjnych. Luksusowe przestrzenie apartamentów są wykończone „pod klucz” i dostępne w trzech różnych stylach.

– Przekazanie apartamentów wraz z otwarciem sezonu, to nasza odpowiedź na trwającą pandemię. Zbliżające się wakacje prawdopodobnie nie będą się wiązały z licznymi wyjazdami za granicę, stąd też rośnie zainteresowanie pobytami w Polsce. Kameralne apartamenty na własność to inwestycja w komfort i niezakłócony wypoczynek. A w naszej Rezydencji z pewnością można wypocząć – powiedziała Małgorzata Rożek, zarządca inwestycji.

Polskie kurorty rokrocznie przyciągają coraz więcej gości. Według Głównego Urzędu Statystycznego i ich raportu „Turystyczne obiekty noclegowe na obszarach nadmorskich w lipcu i sierpniu 2020 r.” w ubiegłym roku wakacje nad polskim morzem spędziło 1,5 mln turystów którzy skorzystali z 7,3 mln noclegów.

fot. materiały prasowe

Translate »