Serwis TII organizuje konkurs fotograficzny

Chcesz się pochwalić nową inwestycją w Twoim mieście? A może zachwycił Cię ciekawy projekt w innym regionie Polski? Zrób zdjęcie, prześlij je do serwisu TII, a być może właśnie ono znajdzie się na okładce magazynu Tereny Inwestycyjne Info, a Twoja firma otrzyma miesięczną kampanię reklamową, reklamę w magazynie TII oraz nagrody ufundowane przez wydawnictwo Bellona.

Sewis Tereny Inwestycyjne info zaprasza przedstawicieli firm, instytucji oraz samorządów do wysyłania zdjęć ukazujących inwestycje komercyjne i przemysłowe znajdujące się na terenie Polski. Z konkursu wyłączone są projekty infrastrukturalne i obiekty małej architektury. Każdy uczestnik konkursu może wysłać maksymalnie trzy zdjęcia. Do fotografii należy dołączyć krótki opis, podając nazwę przedstawionej inwestycji, jej adres oraz datę wykonania zdjęcia. Fotografie powinny być w formacie JPG, w rozmiarze do 2 MB.

Spośród nadesłanych fotografii redakcja wybierze osiem najlepszych, które następnie zostaną opublikowane na serwisie Tereny Inwestycyjne Info. Autorzy ośmiu wyróżnionych i opublikowanych na serwisie TII fotografii otrzymają nagrody ufundowane przez wydawnictwo Bellona.

O wyborze zwycięskiego zdjęcia zdecydują użytkownicy serwisu TII, poprzez głosowanie online. Udział w konkursie jest bezpłatny.

konkurs foto_tereny_inwest

Kiedy?

od 15.06.2015 r. do 31.07.2015 r. – przyjmowanie zdjęć,

od 7.08.2015 r. do 7.09.2015 r. – głosowanie online

Dla kogo?

urzędy miast, strefy ekonomiczne, firmy prywatne

Koszt uczestnictwa: bezpłatny

Translate »