Staamp Poland powiększa halę produkcyjną

Staamp Poland Sp. z o.o., producent podzespołów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego, rozbuduje o 2,6 tys. m kw. halę produkcyjną w Błoniu k. Warszawy. Generalnym wykonawcą prac została Brica Group Sp. z o.o. Firma Cushman&Wakefield reprezentowała zamawiającego usługę, firmę Staamp Poland.

Staamp Group powstała w 1973 roku. Od początku działalności firma specjalizuje się w dostarczaniu partnerom zintegrowanych termoplastycznych elementów formowanych wtryskowo. Rosnące zapotrzebowanie na produkty Staamp Group pozwoliło na otwarcie w 2007 roku oddziału w Polsce (Piastów), a w 2009 roku w Tunezji (Zriba). Rozbudowie zostanie poddana dotychczasowa hala produkcyjna w Błoniu.

– Rozbudowa hali dla Staamp Poland Sp. z o.o. jest naturalnym efektem rosnącej popularności proponowanych przez firmę rozwiązań dla branży automotive w Europie i na świecie. Z pewnością to działanie pozwoli na zwiększenie możliwości produkcyjnych, przyczyniając się do rozwoju biznesu – mówi Wojciech Dachniewski, z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych firmy Cushman & Wakefield, reprezentującej w transakcji Staamp Poland.

fot. materiały prasowe

Translate »