Stepstone pokazuje nową aranżację biura inspirowaną „Gwiezdnymi wojnami”

StepStone Services, operator portalu pracy, zaprezentował nowe wnętrze swojego Centrum Rozwoju IT, zlokalizowanego w budynku biurowym Tulipan House w Warszawie.
Inspiracją dla aranżacji były „Gwiezdne wojny”. Prace aranżacyjne trwały cztery miesiące, natomiast samo przygotowanie koncepcji zajęło blisko pół roku. Na powierzchni 2 600 m kw. zaaranżowano 315 stanowisk pracy.

Nowe biuro StepStone wyposażono w przestronną, nowoczesną recepcję, dużą i wygodną kuchnię, sześć większych i siedem mniejszych sal konferencyjnych i 12 wygłuszających budek telefonicznych. Wszystkie pomieszczenia do spotkań noszą nazwy wywodzące się z Gwiezdnych wojen, jak: Naboo, Darth Vader i Endor.

Za wykonanie projektu odpowiadał Dział Doradztwa Budowlanego i Projektowego Savills, a jego autorem było studio architektoniczne JMP Services.

Stepstone (12)

“Przestrzeń biura została podzielona na dwie strefy: bardziej formalną, z salami konferencyjnymi przeznaczonymi do spotkań zarządu i szkoleń, i mniej formalną w układzie otwartym, ze strefami ciszy, niewielkimi pokojami spotkań i specjalnymi stanowiskami do pracy bez krzeseł i biurek. Pracownicy StepStone często pracują w małych grupach i wykorzystują przepierzenia do zapisywania pomysłów. Dlatego zaprojektowaliśmy ściany, które służą jako tablice kredowe i magnetyczne. Ważną rolę w biurze StepStone spełnia centralnie zlokalizowana kuchnia i ‘pokój relaksu’ z konsolą do gier, piłkarzykami i rzutkami, gdzie pracownicy mogą wypocząć”, mówi Barnaba Grzelecki, architekt z JMP Services.

fot. materiały prasowe

Stepstone (1)

 

Translate »