System GROHE SPA® F-digital Deluxe z funkcją Bluetooth

Wyposażony w technologię Bluetooth system GROHE SPA® F-digital Deluxe jest kwintesencją najnowocześniejszych rozwiązań dla współczesnej łazienki. To przede wszystkim najwyższy komfort korzystania z prysznica oraz luksusowy relaks we własnym domowym spa. Zastosowana innowacja pozwala teraz sterować świetlnymi, dźwiękowymi i parowymi modułami systemu GROHE SPA® F-digital Deluxe za pomocą wszelkich urządzeń mobilnych iOS lub Android, na których zainstalowano aplikację GROHE SPA®. Dzięki funkcji Bluetooth, sterowanie modułami domowego spa nigdy nie było tak proste i wygodne.

Trzy moduły GROHE SPA® F-digital Deluxe zmieniają dotychczasowe myślenie o łazience, pozwalają bowiem na doświadczenie nowego wymiaru kąpieli i odpoczynku. Kolorowe oświetlenie i muzyka, które można dostosować do nastroju, w połączeniu z relaksującymi lub stymulującymi strumieniami pary wodnej czynią GROHE SPA® F-digital Deluxe wyjątkowym sposobem na relaks w domowym zaciszu. Obecnych i przyszłych właścicieli systemu GROHE SPA® F-digital Deluxe zainteresują też na pewno korzyści płynące z zastosowania bezprzewodowej technologii Bluetooth, dzięki której mogą kontrolować wszystkie funkcje modułów za pomocą swoich smartfonów Android, iPhone, a także urządzeń iPod oraz iPad. Po podłączeniu urządzenia do stacji dokującej, użytkownik ma pełną swobodę w kontrolowaniu wszystkich funkcji i dostosowaniu ich do swoich potrzeb. Wybierając najbardziej odpowiednie do nastroju efekty świetlne, dźwiękowe i natężenie strumieni pary, można w ten sposób stworzyć swój spersonalizowany profil kąpieli lub spa.

Łącząc swobodę i elastyczność w personalizacji funkcji prysznica oraz spa, firmie GROHE udało się osiągnąć rozwiązanie, w pełni wykorzystujące potencjał nowoczesnych technologii w łazience. Można powiedzieć, że kolekcja GROHE SPA® F-digital Deluxe to zupełnie nowe podejście do kąpieli. Pomysł, design oraz funkcjonalność systemu GROHE SPA® F-digital Deluxe zostały docenione przez Niemiecki Instytut Wzornictwa, który przyznał firmie GROHE za ten produkt jedną z najważniejszych nagród w branży producentów armatury – „Iconic Awards 2014 – Best of Best“.

fot. Grohe