VI Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości Komercyjnych

W czwartek, 30 lipca, firmy z sektora nieruchomości komercyjnych wezmą udział w dorocznym Charytatywnym Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości Komercyjnych, organizowanym przez firmę JLL. Całkowity dochód z szóstej edycji tej popularnej imprezy zostanie przekazany Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Po rozgrywkach odbędzie się aukcja charytatywna wyjątkowych przedmiotów przekazanych przez sponsorów i patronów turnieju, w tym m.in. piłki i koszulki z podpisami polskiej reprezentacji mistrzów świata w piłce siatkowej (2014). Organizatorzy zapewnili także opiekę dla najmłodszych kibiców – przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia zorganizuje atrakcje dla dzieci – Wielką Olimpiadę Cyrkową. Firma Vege Polska zapewni konsultacje dietetyczne i opowie zainteresowanym o zdrowym odżywianiu.

Tomasz Trzósło, JLL: „Coroczny Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości Komercyjnych cieszy się bardzo dużą popularnością jako impreza łącząca zdrową, sportową rywalizację i wakacyjną atmosferę ze szlachetnym celem, jakim jest wsparcie najmłodszych. Liczba drużyn rośnie z roku na rok – a w tej edycji w rozgrywkach weźmie udział aż 40 zespołów. W trakcie ubiegłorocznej imprezy udało nam się zebrać rekordową kwotę 187 000 zł, która została przekazana na rzecz fundacji Happy Kids. Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się pobić ten rekord”.

W zawodach zmierzy się ze sobą 40 drużyn reprezentujących zarówno polskie, jak i międzynarodowe firmy – będą to deweloperzy, inwestorzy, firmy doradcze, kancelarie prawne, banki i firmy budowlane.

fot. materiały prasowe

 

 

Translate »