We Wrocławiu otwarto Aparthotel Invite

We Wrocławiu rozpoczął działalność Aparthotel Invite, nowoczesny obiekt oferujący szeroki pakiet usług hotelowych. Usytuowany jest przy ulicy Hubskiej, niedaleko głównych dworców: kolejowego i autobusowego. Budynek wkomponowany w okoliczną staromiejską architekturę, wyróżnia się na jej tle charakterystycznym zdobieniem elewacji z motywami roślinnymi w roli głównej.

Aparthotel Invite wystartował na przełomie lutego i marca br. Do dyspozycji gości oddano  wyposażone apartamenty w liczbie 110. Lokale o powierzchni od 26 mkw. do nawet 60 mkw. dzielą się na trzy rodzaje: Studio Standard – pokój z aneksem, Junior Suite – salon z aneksem i sypialnią oraz największe apartamenty typu DeLuxe z dużym salonem, aneksem oraz sypialnią. Obiekt przystosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do użytku klientów oddany został także podziemny parking.

– Nasze apartamenty dostępne są zarówno w ramach klasycznego systemu dobowego, jak i w postaci tzw. wynajmu krótkoterminowego – podkreśla Agnieszka Grodź z Aparthotelu Invite – Druga opcja skierowana jest przede wszystkim do coraz szerszego grona klientów zainteresowanych korzystaniem z usług hotelowych w okresie przekraczającym 30 dni.

Wynajem krótkoterminowy umożliwia połączenie specyfiki mieszkania w kompleksowo wyposażonym apartamencie ze stałym dostępem do typowo hotelowych udogodnień, jak room-service, pranie odzieży, bezpłatny Internet czy np. możliwość zamówienia śniadania.

Na parterze ulokowała się restauracja, oferująca dania tworzone z naturalnych surowców pochodzących z ekologicznych, lokalnych gospodarstw.

(fot. materiały prasowe)

Translate »