Wiecha na drugim budynku Tarasów Dionizosa

Symboliczna wiecha zawisła na drugim budynku osiedla mieszkaniowego Tarasy Dionizosa w warszawskiej Białołęce. Uroczystość zakończyła realizację stanu surowego drugiego budynku. Zgodnie z tradycją budowlaną symboliczny wieniec został zawieszony po osiągnięciu najwyższego punktu konstrukcyjnego obiektu.

– Drugi budynek Tarasów Dionizosa zostanie oddany do użytku w grudniu 2015 roku. Mieszkania na osiedlu Tarasy Dionizosa w warszawskiej Białołęce oferujemy teraz w atrakcyjnej cenie od 5500 zł za metr kw. Wszystkie mieszkania dostępne są w rządowym programie Mieszkania dla Młodych – informuje Aldona Krasnodębska z BARC Warszawa SA, inwestor osiedla Tarasy Dionizosa.

Tarasy Dionizosa to zespół 4- i 8-piętrowych budynków z garażami podziemnymi, dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Osiedle zlokalizowane jest na tzw. Winnicy, na warszawskiej Białołęce w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Drugi budynek pomieści 84 mieszkania o wielkości od 35,4 do 86 mkw. Jego realizacja rozpoczęła się w czerwcu 2014 roku i zakończy w grudniu 2015 roku. Każdy budynek stanowi odrębną całość i w przyszłości będzie funkcjonował na zasadzie odrębnej wspólnoty.

fot. materiały prasowe

 

Translate »