YIT rozpoczyna inwestycję Parkur Residence

Fiński deweloper YIT wybrał generalnego wykonawcę pierwszego etapu inwestycji Parkur Residence. Przetarg wygrała firma Kalter, która rozpoczęła już budowę 132 mieszkań. Osiedle zlokalizowane będzie przy ulicy Kłobuckiej. Cały projekt zostanie zrealizowany w trzech etapach i znajdzie się w nim 400 lokali. Znajdą się tam zarówno kawalerki, jak też większe, ponad 90-metrowe mieszkania rodzinne.

Zamieszkaj z widokiem na stolicę

– Jesteśmy przekonani, że nasza inwestycja spotka się z dużym zainteresowaniem osób poszukujących swojego wymarzonego M. Jej dużym atutem są otwarte ogrody na dachach dostępne dla wszystkich mieszkańców – idealne miejsce do odpoczynku i podziwiania panoramy miasta. Budowa właśnie się rozpoczęła, zachęcamy więc wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą – mówi Tomasz Konarski, prezes zarządu YIT w Polsce.

Fińskie standardy

Podobnie jak w przypadku innych projektów YIT, również w Parkur Residence nie mogło zabraknąć typowo fińskich akcentów. Naturalne materiały, niewymuszony minimalizm czy dbałość o środowisko to elementy, które przyświecały projektantom od samego początku. Dla miłośników przyrody deweloper zaplanował prywatny park kieszonkowy oraz strefy wspólne nawiązujące do koncepcji YIT „More Life in Yards”. Dodatkowo, na terenie osiedla znajdą się punkty umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych.

fot. materiały prasowe

Translate »