Green Caffè Nero idzie jak burza

Green Caffè Nero lubi nietypowe lokalizacje. Wygrało przetarg miejski na pawilon na Bulwarze Jana Karskiego w Warszawie, dzięki czemu zostanie pierwszą kawiarnią na warszawskich Bulwarach wiślanych. Firma otworzyła także kolejną kawiarnię, tym razem w Pałacu Kultury i Nauki – wygrała tę lokalizację również w przetargu miejskim. Jednocześnie chcąc być jak najbliżej miłośników swojej kawy, otwiera lokale w coraz dogodniejszych miejscach.

Green Caffè Nero Bulwary

Kawiarnia Green Caffè Nero otworzy się na Bulwarze Jana Karskiego nad Wisłą w maju. Będzie to pierwszy lokal firmy w tej okolicy, a zarazem pierwsza kawiarnia w odnowionej części Bulwarów.

Green Caffè Nero w Pałacu Kultury i Nauki

Najnowsza kawiarnia Green Caffè Nero mieści się na parterze wejścia głównego Pałacu Kultury i Nauki. Prowadzi do niej wejście od ulicy Marszałkowskiej. Jak zawsze w przypadku każdej kawiarni Green Caffè Nero, także obok tej nie można przejść obojętnie. Wzrok momentalnie przykuwa bar stylem nawiązujący do art deco, a metalowa krata umieszczona na barze to odniesienie do industrialnej kratownicy fabrycznej. Wszystko to, by wpisać się w architektoniczną przestrzeń Pałacu Kultury i Nauki.

fot. materiały prasowe

Translate »
Rynek nieruchomości, inwestycje, nieruchomości komercyjne, nieruchomości inwestycyjne, raporty, finanse, architektura - PROPERTYJOURNAL.pl