Poznań: Panoramiqa – nowa inwestycja na Starołęce

Najnowszy projekt belgijskiego dewelopera BPI Real Estate Poland powstanie w Poznaniu, w dzielnicy Starołęka. W ofercie sprzedaży są 272 mieszkania o powierzchni od 26 do 82 mkw. i strukturze od 1 do 4 pokoi, w dwóch budynkach. Pomiędzy budynkami zaprojektowano dziedziniec z małą architekturą, zielenią i placem zabaw dla dzieci. W inwestycji powstanie również podziemna hala garażowa oraz lokal usługowy na parterze budynku.

Ceny mieszkań w Panoramice zaczynają się od 9 400 PLN/mkw. Generalnym wykonawcą jest firma CFE Polska, która wchodzi w skład tej samej grupy kapitałowej co BPI Real Estate Poland. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2024.

fot. materiały prasowe

Rynek nieruchomości, inwestycje, nieruchomości komercyjne, nieruchomości inwestycyjne, raporty, finanse, architektura - PROPERTYJOURNAL.pl