Ambasador Indii z wizytą w Grupie Paradyż

W poniedziałek, 28 kwietnia br., w Tomaszowie Mazowieckim z wizytą w Grupie Paradyż gościli: Ambasador Indii w Polsce i na Litwie – Monika Kapil Mohta oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki i Pełnomocnik Rządu ds. deregulacji gospodarczych, Jerzy Pietrewicz.

W organizację spotkania zaangażował się Departament Promocji i Współpracy Dwustronnej Ministerstwa Gospodarki, który wspiera działalność polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych. Podczas wizyty w Grupie Paradyż, Pani Ambasador i Wiceminister podjęli rozmowy z Zarządem firmy na temat potrzeby inicjowania działań na rzecz przyszłej, obustronnej współpracy. Pomimo tego, że Indie są jednym z najszybciej rozwijających się gospodarczo krajów na świecie, ich udział w polskiej wymianie handlowej jest śladowy. W tym roku przypada 60. rocznica nawiązania polsko-indyjskich stosunków dyplomatycznych.

Grupa Paradyż

Goście zwiedzili między innymi zakład produkcyjny Grupy Paradyż w Tomaszowie Mazowieckim oraz Multimedialne Studio Projektowe 3D w salonie firmowym. Zapoznali się także z szeroką ofertą produktową firmy, oraz najnowszymi propozycjami m.in. wielkoformatowymi, szklanymi obrazami realizowanymi z wykorzystaniem precyzyjnego druku cyfrowego. Jej Ekscelencja doceniła kompleksową automatyzację procesów produkcyjnych Grupy Paradyż, jak również nowoczesny sposób projektowania wnętrz, który istotny jest z punktu widzenia klienta finalnego. W spotkaniu uczestniczył również Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Rafał Zagozdon oraz Lucyna Jaremczuk – Główny Specjalista w Departamencie Promocji i Współpracy Dwustronnej w Ministerstwie Gospodarki.

Grupa Paradyż_2

(fot. materiały prasowe)

 

Translate »