Apartamenty Sienkiewicza – prace na ukończeniu

Nie opóźniła jej pandemia, nie przeszkodziły tegoroczne mrozy! Budowa „Apartamentów Sienkiewicza” w centrum Grodziska Mazowieckiego, zgodnie z zapowiedziami, zbliża się ku końcowi. Za sprawnym, rzetelnym i terminowym przebiegiem prac w inwestycji mieszkaniowej stoi jej generalny wykonawca – DK 2018 Budownictwo Sp. z o.o.

Inwestycja Sienkiewicza 44 to kameralny, trzypiętrowy budynek z windą o oryginalnej architekturze i wyjątkowej kompozycji przestrzennej. W budynku znajdują się 32 apartamenty, w tym 19 dwupoziomowych, z garażami podziemnymi oraz 8 lokalami handlowo-usługowymi na parterze. Powierzchnie mieszkań zostały zróżnicowane: od 30 mkw. do 83 mkw. Zgodnie z planem przyszli mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do „Apartamentów Sienkiewicza” już 31 sierpnia 2021 roku.

–  Obecnie prace budowlane na Sienkiewicza 44 dobiegają końca. Zrealizowanych jest 90 proc. wszystkich prac. Konstrukcja, wylewki, tynki, elewacja, dach, okna, izolacja garażu – to wszystko zostało już ukończone. Zaawansowane, na poziomie ok. 80 proc., prace dotyczą obecnie elektryki, hydrauliki, wind, barierek oraz garażu. Przed nami malowanie części wspólnych i mieszkań oraz montaż drzwi. To wszystko pozwala nam potwierdzić zapowiedziany wcześniej termin oddania budynku na czerwiec bieżącego roku – komentuje Rafał Wojtyna, dyrektor zarządzający RWJ Development, inwestor.

fot. materiały prasowe