Atlas Estates partnerem Legii Warszawa

Stołeczny deweloper Atlas Estates podpisał z Legią Warszawa umowę partnerską na sezon piłkarski 2015/2016. Współpraca trwa już od dwóch lat i daje Atlas Estates tytuł „oficjalnego partnera“ klubu sportowego.

W związku z kontynuacją współpracy z Legią, Atlas Estates przeprowadzi konkursy w mediach społecznościowych. Obok innych nagród, które będą mogli otrzymać kibice, deweloper zaoferuje możliwość oglądania meczów rozgrywanych na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, w znajdującym się w obiekcie ekskluzywnym klubie biznesowym Silver Club. Dodatkowo Atlas Estates będzie prowadzić działania promocyjne na terenie stadionu oraz poprzez internetowe kanały komunikacji klubu, takie jak strona www.legia.com, newsletter czy profil klubu na Facebooku.

„Legia Warszawa stawia sobie za cel budowanie długoterminowych relacji biznesowych opartych na zaufaniu” – powiedział Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Klubu. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Atlas Estates i cieszymy się, że tak renomowany partner będzie z nami kolejny sezon. Jesteśmy przekonani, że zbliżający się jubileusz stulecia Legii Warszawa stanie się dla nas wszystkich doskonałą okazją do wspólnego świętowania sukcesów” – dodał Jakub Szumielewicz.

 

Translate »