Baterie GROHE Blue® w różnych wariantach

System GROHE Blue® pozwala ugasić pragnienie zawsze świeżą, filtrowaną i schłodzoną wodą. Technologia GROHE Blue® dostępna jest zarówno w modelach baterii kuchennych z serii Minta oraz K7. Klienci mogą dodatkowo wybierać pomiędzy wersją podstawową, która zawiera wkład filtrujący lub wersją rozbudowaną – z urządzeniem chłodzącym i saturatorem.

Niezależnie od wymagań dotyczących kształtu i wykończenia, estetyka GROHE Blue® trafi we wszystkie gusta – czy to chodzi o filigranową i cylindryczną formę nowej baterii Minta, czy minimalistyczną konstrukcję baterii K7, z wykończeniem chromowym lub ze stali nierdzewnej. GROHE Blue® Pure z zestawem startowym zawiera jednouchwytową baterię kuchenną z opcją filtrowania, efektowną szklaną karafkę oraz obligatoryjnie filtr do wody. Dla tych, którzy chcą czerpać schłodzoną oraz gazowaną wodę z tej samej baterii, istnieje możliwość użycia dodatkowego urządzenia chłodzącego i saturatora GROHE Blue®. Rozwiązanie to pozwala wzbogacić przefiltrowaną i schłodzoną już wodę o musujące bąbelki. Specjalne pokrętło baterii ułatwia wybór odpowiedniego poziomu nagazowania. Wszystkie baterie posiadają zaawansowany system dwóch wewnętrznych, zakończonych perlatorem kanalików – jeden służy do przefiltrowanej i schłodzonej wody, drugi do nieprzefiltrowanej: ciepłej lub zimnej.

ZZH_T31302Y01_000_01

Trzecim i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem w ramach innowacyjnego asortymentu baterii kuchennych jest GROHE Blue® Mono – wariant dostarczający tylko przefiltrowaną wodę, bez opcji wody użytkowej. Ta bateria może być zainstalowana jako uzupełnienie istniejącej już baterii zlewozmywakowej lub w kombinacji z systemem GROHE Red® dostarczającym wrzącą wodę prosto z kranu.

fot. materiały prasowe

 

Translate »