Becton Dickinson wprowadzi się do Business Garden we Wrocławiu

Becton Dickinson (BD), globalny lider w obszarze technologii medycznych, wprowadzi się do kompleksu Business Garden we Wrocławiu, zajmując łącznie ok. 5 600 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

„Decyzja Becton Dickinson o przeniesieniu operacji do Business Garden pokazuje coraz silniejszy trend w stronę konsolidacji firm z sektora usług dla biznesu do nowych projektów biurowych. Centra SSC/BPO – wraz z rozwojem swoich struktur i umacnianiem się na rynku relokują się do nowoczesnych, elastycznych budynków biurowych, które dają zarówno opcję ekspansji w przyszłości, jak też stanowią atut i wyróżnik dla firmy podczas procesu rekrutacji”, powiedziała Katarzyna Krokosińska, z firmy JLL, która reprezentowała Becton Dickinson w procesie poszukiwania odpowiedniej lokalizacji oraz negocjowania umowy najmu.

Becton Dickinson wprowadzi się do Business Garden w kwietniu 2017 roku. Docelowo, Business Garden przy ul. Legnickiej we Wrocławiu obejmie 110 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej i usługowej. Dziewięć budynków biurowych wraz z pawilonem restauracyjnym i otaczającym ogrodem zajmie aż siedem hektarów. Precertyfikacja LEED oznacza, że już na etapie projektowania kompleksu uwzględniono przyjazne środowisku rozwiązania i ekologiczne materiały budowlane. Wyróżnikiem wrocławskiego Business Garden – podobnie jak innych projektów firmy Vastint – jest atrakcyjnie zaprojektowany teren pomiędzy budynkami – funkcjonalna i zielona przestrzeń, gdzie można popracować, odpocząć czy uprawiać sport.

fot. Business Garden / mat.prasowe

Translate »